KOMUNIE

You do not need to create your site from scratch. With ready Designs you will import whole site look in few minutes.

Zorganizujemy Obiad Komunijny

Wiemy jak ważnym wydarzeniem w Waszym życiu jest przyjęcie drugiego najważniejszego Sakramentu Świętego przez Wasze Pociechy. Wierzymy też, że restauracja El Botellón jest idealnym miejscem, do tego, aby wspólnie z bliskimi celebrować tę ważną chwilę. Zapewniamy eleganckie wnętrza, wspaniałą obsługę oraz atmosferę, która sprawi, że Komunia stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa.

   Do dyspozycji gości oddajemy restauracje w dwóch lokalizacjach:  

Wilanów

Powiśle

Zapraszamy Was do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty!

Restauracja El Botellón przygotowała specjalne menu, które zachwyci zarówno Was, jak i Waszych gości. Nasza pasja do doskonałego smaku i wysokiej jakości składników sprawia, że każde danie jest niezapomnianym doświadczeniem.

Zespół kucharzy przygotował starannie dobrany zestaw lekkich przystawek, wykwintnych dań głównych i pysznych deserów, który idealnie komponuje się z atmosferą tego uroczystego wydarzenia.

Każdy element naszego menu został stworzony z myślą o podkreśleniu wyjątkowości tego dnia. Będa mieli Państwo restauracje na wyłączność. Zapewniamy komfort, dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia.

Zarezerwuj termin już dziś i daj nam możliwość uczczenia tego ważnego dnia razem z Tobą i Twoimi bliskimi.

Restauracja El Botellón – tam, gdzie smak spotyka się z elegancją.

Menu komunijne 150 zł / os.*

Menu komunijne dla dzieci 49 zł / os.*

* do ostatnecznej kwoty należy doliczyć 10% serwisu kelnerskiego

Zarezerwuj obiad komunijny. Ostatnie wolne terminy.

Masz pytanie dotyczące wolnych terminów, naszego menu komunijnego, chcesz zarezerwować wyjątkowe wydarzenie w jednej z naszych restauracji? Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą jeszcze tego samego dnia, aby omówić Twoje potrzeby i upewnić się, że pobyt w El Botellón zapamiętacie na długo.

Rezerwacje przyjmujemy również pod rezerwacje@elbotellon.pl lub 690 600 385 (Wilanów) oraz 512 892 481 (Solec)


    El Botellon Wilanów